Bağcılar’da Muhtarlar Özel Programda Ağılandı
19 Ekim Muhtarlar Günü Bağcılar Belediyesi tarafından gerçekleştirilen bir etkinlikle kutlandı. 22 mahalle muhtarı, önce Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’nın makamında sonra da ilçe yöneticilerinin katıldığı Osmanlı Konağı’nda yemekte ağırlandı.

Bağcılar Belediyesi tarafından 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde özel bir etkinlik düzenlendi. İlçe bünyesindeki 22 mahallede görevli muhtarlar önce Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’nın davetlisi olarak misafir edildi. Başkan Çağırıcı, toplantı salonunda konuk ettiği özel misafirlerinin Muhtarlar Günü’nü kutladı. Samimi bir havada yapılan görüşmede muhtarlar mahallelerindeki çalışmaları anlatıp istek ve önerilerde bulundu. Muhtarları dinleyen Çağırıcı, notlarını alıp onlara çözüm yolları sundu.

“Muhtarlarımız demokrasi zincirinin ilk halkasını oluşturuyorlar”

Belediyedeki programın ardından muhtarlar onuruna Osmanlı Konağı’nda bir yemek verildi. Kutlama programına İlçe Kaymakamı Mustafa Eldivan, AK Parti İlçe Başkanı İsmet Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Yılmaz ve İlçe Müftüsü Ekrem Saylam da katıldı.

 

Başkan Çağırıcı: “Muhtarlarımız demokrasi zincirinin ilk halkasını oluşturuyorlar. Bizler sürekli muhtarlarımızla karşılıklı istişare ve fikir alışverişinde bulunarak ilçemizin ve mahallelerimizin tüm problemlerine çare üretiyoruz” diye konuştu.

 

Oluşturma Tarihi 22.10.2018